Vážení zákazníci, aktuálně doprodáváme skladové zásoby antivirových filtrů s nanovlákny a roušek, proto jsou dostupné za VÝPRODEJOVÉ ceny. Přejeme mnoho zdraví.

Obsah produktu Franail OA

Unikátní účinky přípravku Franail OA jsou založeny na třech hlavních složkách:

1. OREGÁNOVÝ OLEJ LISOVANÝ ZA STUDENA   2. ALOE PRAVÁ (VERA)   3. NANOVLÁKNA
          
chives-fresh-freshness-461246
  aloe-vera-blue-botanical-175247   Untitled design (13)

 

       
Proč je důležitý?  
Proč je důležitá?
 
Proč jsou důležitá?

Za studena lisované oleje, které se získávají mechanickým lisováním při teplotě max. 37 °C, obsahují kromě nasycených a nenasycených mastných kyselin i široké spektrum vitamínů a minerálních látek.

Oregánový olej je vhodný pro lidi postižené plísněmi, při kvasinkové, kožní a slizniční infekci, jde o silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinkem, působí jako prevence a podpůrná léčba trávicích, žaludečních a žlučníkových problémů, doporučuje se při infekčních průjmech, ale i při zácpách, u postižení parazity, pomáhá při kožních problémech (akné, lupénka, bradavice, kožní a nehtové plísně), pozitivně působí při infekcích dýchacích cest, zánětů středouší, alergií, astmatu, je velmi dobrý jako podpora léčby helikobakterové infekce a také jako prevence před jeho opětovným návratem. 

 

Aloe pravá (vera) je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství a je součástí mnohých kosmetických přípravků.

Na přelomu tisíciletí byl v Aloe pravé rozpoznán nový glykoprotein s antialergenním působením, nazvaný alprogen. Některými klinickými studiemi bylo potvrzeno protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální působení extraktu z Aloe vera.

 

 

  

 

 

 

Nanovlákna jsou miniaturní vlákna o velikosti 100–800 nanometrů. Společnost Nanuntio (distributor produktu FRANAIL) je vyrábí v laboratorních podmínkách jako nanovlákenná vrstvu (můžete si ji představit třeba jako velmi lehkou textilii) pomocí vysoce kvalitních čistých polymerů. Tato vrstva se pak v případě přípravků FRANAIL rozdrtí na malé částečky.

Mezi zásadní vlastnosti polymerů, ze kterých jsou vyráběna ve firmě Nanuntio nanovlákna, patří jejich bezpečné odbourání okamžitě po splnění své úlohy. Zároveň je možné do nanovláken pomocí speciální technologie uložit aktivní látky. Díky nejrůznějším typům polymerů je pak možné nanovlákna vyrobit podle potřeby tak, aby se postupně rozkládala a využít tuto technologii k uvolňování aktivních látek v průběhu času. Tato technologie je využita v produktu FRANAIL pro dlouhodobé uvolňování výtažků z aloe vera a oreganového oleje.

Nanovlákenné nosiče společnosti Nanuntio mají svůj bezpečnostní atest Státního zdravotního ústavu.

   

více infor button (2)

   

 

<< Zpět na hlavní stránku

   
     
 Zdroje: Wikipedia    
     
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.