Složení produktu FRANAIL

Unikátní účinky přípravku FRANAIL jsou založeny na třech hlavních složkách - za studena lisovaný oreganový olej, aloe vera a nanovlákna.

Oregánový olej

Oregánový olej má antimykotické účinky

Za studena lisovaný oreganový olej se získává mechanickým lisováním při teplotě max. 37 °C. Kromě nasycených a nenasycených mastných kyselin obsahuje i široké spektrum vitamínů a minerálních látek.

Oregánový olej je vhodný doplněk stravy pro lidi postižené plísněmi, při kvasinkové, kožní a slizniční infekci, protože jde o silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinkem. Působí jako prevence a podpůrná léčba při mnoha obtížích. Pro svůj blahodárný účinek při kožních problémech (akné, lupénka, bradavice, kožní a nehtové plísně) je oreganový olej obsažený i ve FRANAILu.

 

 

 gel z Aloe Vera

Protizánětlivé účinky aloe vera Aloe pravá (vera) je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství a je součástí mnohých kosmetických přípravků. Na přelomu tisíciletí byl v aloe pravé rozpoznán nový glykoprotein s antialergenním působením, nazvaný alprogen. Některými klinickými studiemi bylo potvrzeno protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální působení extraktu z aloe vera. 

V produktech FRANAIL je aloe přimíchána nejen pro své protizánětlivé účinky, ale také proto, že díky svému složení pomáhá rychlejší regeneraci poraněné či narušené kůže. Kromě toho má aloe vera hydratační efekt, takže kůže krásně zvláční.

 

Nanovlákna

Biokompatibilní nanovláknaNanovlákna jsou miniaturní vlákna o velikosti 100–800 nanometrů. Společnost Nanuntio (výrobce produktů FRANAIL) je vyrábí v laboratorních podmínkách jako nanovlákennou vrstvu (můžete si ji představit třeba jako velmi lehkou textilii) z vysoce kvalitních čistých polymerů. Tato vrstva se pak v případě přípravků FRANAIL rozmělní, čímž vznikne samotné aditivum, které se následně vmíchá do bezbarvého laku na nehty či do krému.

Mezi zásadní vlastnosti polymerů, ze kterých jsou vyráběna naše nanovlákna, patří jejich bezpečné odbourání okamžitě po splnění své úlohy. Zároveň je možné do nanovláken pomocí speciální technologie uložit aktivní látky tak, aby se postupně uvolňovaly. Tato technologie je využita také pro zpevnění laku, proto lak FRANAIL vydrží nalakovaný skutečně velmi dlouho bez většího poškození.

 

prodejny button_1 

<< Zpět na hlavní stránku  

 Zdroje: Wikipedia