FRANAIL regenerační krém na ruce, 100 ml

FRANAIL Regenerační krém na ruce na bázi biokompatibilního nanovlákna s obsahem přírodních výtažků Aloe Vera a Oregana. Krém bez parfumace blahodárně napomáhá k regeneraci vaší podrážděné či povrchově poškozené pokožky jako jsou drobné kožní trhlinky, suchá a popraskaná kůže na rukou a nohou. Krém zklidňuje a aktivuje poškozené buňky díky nanovláknům.

 

249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
FRANAIL regenerační krém na ruce, 100 ml
Franail krém na ruce 100 ml 1000x1000b
Tip

Detailní popis produktu

Díky obsaženým nanovláknům se překlenují drobné trhlinky a na popraskané kůži se vytváří souvislá vrstva, která postupně uvolňuje obsažené přírodní látky z oregana a aloe vera. Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme používat společně s lakem na nehty FranailKrém stačí jemně rozetřít na kůži na rukou či nohou či do meziprstních prostor.

Výhody krému Franail na ruce:

  • zaceluje drobné trhlinky a popraskanou kůži
  • Český kosmetický produkt
  • dlouho trvající efekt jemné hydratované pokožky
  • zkliďuje podrážděnou či poškozenou pokožku

Kdy používat FRANAIL regenerační krém na ruce?

  • časté oděrky a trhlinky na kůži
  • popraskané paty
  • suchá, vyčerpaná pokožka

Jak nanovlákna v krému Franail fungují?

Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných pat a oděrek až k popáleninám. Fungují jako "lešení" pro nové kožní buňky, které se pak snáze uchytí a vytvoří novou kožní tkáň.

Kosmetika FRANAIL využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek  obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus.

Nanovlákna plní také funkci ochranného obalu pro přírodní látky z aloe vera a oregana, který se pozvolna rozpadá, a s tím se postupně uvolňují navázané účinné látky. V ráně se tak dlouhodobě udržuje čisté antiseptické prostředí a kožní buňky mají ideální prostředí k regeneraci.

 

Návod k použití krému Franail

Krém stačí jemně rozetřít na kůži na rukou či nohou či do meziprstních prostor. 

O české značce Franail

FRANAIL je řada českých kosmetických přípravků. Specializujeme se na problematickou pokožku, zejména na pokožku postiženou plísní a kvasinkami. Díky speciálně upraveným nanovláknům a ochranným účinkům přírodních látek z aloe vera a oregana se nehty a kůže stávají odolnější proti plísním a infekcím a jsou celkově posílené a vyživené.

 

Složení

Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Polycaprolactone, Glycine Soja oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Tocopherol, Cetyl Alcohol,Tocopherol, Panthenol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Doplňkové parametry

Kategorie: FRANAIL
Hmotnost: 0.11 kg