FRANAIL Lak na nehty bez plísní, 8 ml

FRANAIL Lak na nehty je český kosmetický produkt, který využívá nanovlákna jako nosiče přírodních výtažků z Aloe Vera a Oregana pro pevnější nehty bez plísní. Vhodný je i pro posílení a regeneraci nehtů po odstranění gelových nehtů.

389 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
FRANAIL Lak na nehty bez plísní, 8 ml

Detailní popis produktu

Bezbarvý lak na nehty FRANAIL obsahuje přírodní látky z aloe vera a oregana, které pomáhají bojovat proti plísni nehtů. Díky využití nanovláken je lak pevnější, takže vydrží až 14 dní nalakovaný. Účinné látky se pak mohou uvolňovat dlouhodobě a do hloubky. Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme používat společně s krémem FRANAIL.

Výhody nanovlákenného laku Franail:

 • zpevňující účinek laku, není nutné aplikovat každý den
 • dlouhodobý efekt působení aktivních látek
 • hluboká regenerace a posílení nehtů
 • preventivní doplňek při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu

V čem je Franail unikátní?

Kosmetika FRANAIL využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus. Navázané účinné látky se postupně uvolňují s tím, jak se nanovlákna rozpadají.

Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných nehtů k popáleninám. Fungují jako "lešení" pro kožní buňky. Účinné látky z aloe vera a oregana v ráně vytvoří čisté antiseptické prostředí, takže kožní buňky mají ideální prostředí k regeneraci.

Kdy používat nanovlákenný lak na nehty Franail?

 • proti plísním na nehtech nohou i rukou
 • jako prevence před plísněmi nohou i rukou
 • pro zpevnění a regeneraci nehtů (např. po odstranění gelových nehtů)
 • pro zlepšení kvality a síly nehtů

Jak poznám, že mám plíseň na nehtech?

Plíseň nebo-li mykóza nehtů se projevuje změnou zabarvení, nejčastěji bílými či nažloutlými okraji nehtů. Infekce se často rozšiřuje z pokožky na nehtové lůžko pod nehtovou ploténku, kde dochází k postupnému ztlušťování, poté k hnědnutí, lámání nehtů a jejich drolení. Postižená místa můžou zapáchat, svědět či pálit. Tento problém většinou postihuje především nohy z nošení uzavřené a neprodyšné obuvi, při poranění během turistiky či z veřejných koupališť, bazénů a saun. Není výjimkou, že se plíseň objeví i na nehtech rukou a na rukách. 

Jak nanovlákenný lak na nehty Franail funguje?

Nanovlákna zlepšují přilnavost laku, takže nehet se pevně obalí a účinné látky se díky tomu mohou dostanou hluboko do struktury nehtu. Dlouhá a nepřetržitá doba působení laku zabrání šíření plísně nehtu. Jedna nalakovaná vrstva vydrží díky našim nanovláknům až 14 dní, ale míra opotřebení laku se samozřejmě liší podle činností, které s nalakovanými nehty vykonáváte. Díky přilnavosti nanovláken však není třeba aplikovat každý den jako klasické přípravky proti plísni nehtů.

Pro své výživové vlastnosti je lak FRANAIL ideální i pro regeneraci po odstranění gelových nehtů. Je bezbarvý, takže je možné jej přelakovat barevným lakem, a to bez ztráty jeho pečujících vlastností. 8 ml laku vám vydrží na 12-15 aplikací na všechny nehty na rukou či nohou.

Návod k použití laku na nehty Franail

 1. Na čistý odlakovaný nehet pečlivě naneste lak FRANAIL
 2. Pravidelně odstraňujte odrostlé části nehtu a silnější vrstvy laku
 3. Starší vrstvu laku po odrostu nehtu odstraňte šetrným bezacetonovým odlakovačem a znovu nalakujte

O značce Franail

FRANAIL je řada českých kosmetických produktů vyvinutých českou nanotechnologickou společností Nanuntio. 

Díky speciálně vyvinutým nanovláknům jsou naše produkty dobře vstřebatelné a snášené lidskou pokožkou. Naše nanovlákna s obsahem aloe vera a oregana přidáváme také do krému na nehtová lůžka a regeneračního krému na ruce a nohy a popraskané paty.

Složení:

Glycine Soja oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Polycaprolactone, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Tocopherol, Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol, Etocrylene, N-Butyl Alcohol

Doplňkové parametry

Kategorie: FRANAIL
Hmotnost: 0.1 kg