Vážení zákazníci, aktuálně doprodáváme skladové zásoby antivirových filtrů s nanovlákny a roušek, proto jsou dostupné za VÝPRODEJOVÉ ceny. Přejeme mnoho zdraví.

Co je Franail a jak se využívá?

 

Jak FRANAIL funguje? 
1_3

 Franail je ryze český přípravek na plíseň nehtů, který spojuje sílu vědy a přírody. Díky speciálně upraveným nanovláknům a ochranným účinkům aditiv z aloe vera a oregana se nehty stávají odolnější proti bakteriálním a mykotickým infekcím a jsou celkově posílené a vyživené.

Vyrábí se ve variantě aditiva do laku nebo jako bezbarvý lak. Franail s oreganem a aloe vera je tak zajímavý nejen pro ženy, ale i pro muže. Je vhodným doplňkem při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu.

Složení button

 

 

v čem je franail unikátní?
2_1

FRANAIL jako první antimykotický přípravek na světě využívá nanovlákna jako nosiče účinných látek
obsažených v oreganu a aloe vera.

Nanovlákna nehet pevně obalí, takže účinné látky se dostanou hluboko do struktury nehtu a zabrání šíření plísně.
Postiženou část nehtu pak stačí pouze nechat odrůst.

Díky pevnosti nanovláken přípravek není třeba aplikovat každý den. Lze ho použít pro aplikaci na nehty na rukou i nohou.
FRANAIL je možné přelakovat barevným lakem bez ztráty jeho pečujících vlastností. Je proto vynikajícím podkladovým lakem.

95 % uživatelů Franailu potvrdilo zlepšení kvality a síly nehtů.

 

 

3 KROKY KE SPRÁVNÉMU POUŽITÍ
3_1

Franail je distribuován ve formě flakonků obsahujících nanovlákenný prášek či ve formě hotového laku na nehty. Pokud zvolíte k nákupu aditivum do laku na nehty, přečtěte si prosím návod na jeho použití.

Další kroky k dosažení nejlepšího efektu jsou stejné jak u aditiva, tak u laku. A jsou velmi jednoduché.

1. Pečlivě nalakujte nehet
2. Pravidelně odstraňujte odrostlé části nehtu
3. Znovu přelakujte až do úplného odrostu postižené části nehtu

objednat button

 

<< Zpět na hlavní stránku

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.