Co je Franail a jak se využívá?

 

 FRANAIL je řada českých kosmetických přípravků vhodná pro péči o mykotické nehty a okolní kůže. Díky speciálně upraveným nanovláknům a ochranným účinkům přírodních látek z aloe vera a oregana se nehty a kůže stávají odolnější a jsou celkově posílené a vyživené.

Je vhodný nejen, pokud vás plíseň nehtů aktuálně trápí, ale také jako preventivní doplňek při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu. Díky nenápadnosti, jednoduchosti a časové nenáročnosti aplikace (lak vydrží až dva týdny) nebudete muset neustále myslet na další aplikaci. FRANAIL s oreganem a aloe vera je proto vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže.

Vyrábí se ve variantách bezbarvý lak na nehty, jako aditivum do laku, nebo jako krém na nohy a ruce. Krém FRANAIL je ideálním doplňkem pro péči o okolní kůži nehtů nebo meziprstových prostor. 

16 15Banners Web (5)_1

 

Jak FRANAIL funguje?  

Nanovlákna nehet pevně obalí, takže účinné látky se dostanou hluboko do struktury nehtu, kde mohou působit skutečně dlouhodobě.
Nehet pak stačí pouze nechat odrůst, pravidelně zastřihávat i s plísní a znovu přelakovat. Díky posilujícím vlastnostem obsažených látek je ideální třeba i pro regeneraci po odstranění gelových nehtů.

Díky pevnosti nanovláken lak není třeba aplikovat každý den (vydrží na nehtu až 14 dní). Lak FRANAIL je průhledný, proto je možné jej přelakovat barevným lakem bez ztráty jeho pečujících vlastností. Lahvička laku vám vydrží na 6-10 aplikací na všechny nehty na rukou či nohou.

Lak se může odlakovat i přelakovat. My doporučujeme po odrostu starší vstvu laku odstranit šetrným bezacetonovým odlakovačem a nanést novou.

slozeni

 

 

V ČEM JE FRANAIL UNIKÁTNÍ?

FRANAIL jako první kosmetický přípravek na světě využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek
obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus. Navázané účinné látky se postupně uvolňují s tím, jak se nanovlákna rozpadají. 

Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných nehtů k popáleninám. Účinné látky z aloe vera a oregana vytváří čisté antiseptické prostředí a nanovlákna fungují jako "lešení" pro nové kožní buňky.

Až 95 % uživatelů Franailu potvrdilo zlepšení kvality a síly nehtů v naší studii.

Zkušenosti zákazníků

 

 

3 KROKY KE SPRÁVNÉMU POUŽITÍ

FRANAIL je distribuován ve formě bezbarvého laku na nehty o obsahu 5 ml či jako flakonek obsahující aditivum, tedy jemný prášek určený ke vsypání do vašeho laku. Pokud zvolíte k nákupu samotné aditivum do laku na nehty, přečtěte si prosím návod k použití.

Další kroky k dosažení nejlepšího efektu jsou velmi jednoduché.

lak

1. Na čistý odlakovaný nehet pečlivě naneste lak FRANAIL
2. Pravidelně odstraňujte odrostlé části nehtu a silnější vrstvy laku
3. Opakujte přelakování do té doby, než budete mít opět krásný nehet

 

<< Zpět na hlavní stránku