Co je Franail a jak se používá

FRANAIL je řada českých kosmetických přípravků vhodná pro péči o mykotické nehty a pokožku. Kosmetika FRANAIL je vhodná nejen, pokud vás plíseň nehtů aktuálně trápí, ale také jako preventivní doplňek při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu. K dostání je buď jako lak na nehty, krém na ruce a nohy nebo jako aditivum do laku.

Co FRANAIL obsahuje?

Unikátní účinky kosmetických přípravků FRANAIL jsou založeny na třech hlavních složkách - za studena lisovaný oreganový olej, aloe vera a nanovlákna.

Díky šetrné výrobě obsahuje oreganový olej kromě nasycených a nenasycených mastných kyselin i široké spektrum vitamínů a minerálních látek. Oregánový olej je  silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinke, proto je vhodný doplněk stravy pro lidi postižené plísněmi, při kvasinkové, kožní a slizniční infekci. Právě pro svůj blahodárný účinek při kožních problémech (akné, lupénka, bradavice, kožní a nehtové plísně) je oreganový olej obsažený v kosmetice FRANAIL.

 Aloe vera je využívána po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství a je součástí mnohých kosmetických přípravků. Na přelomu tisíciletí byl v aloe vera rozpoznán nový glykoprotein s antialergenním působením, nazvaný alprogen. Některými klinickými studiemi bylo potvrzeno protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální působení extraktu z aloe vera. Kromě toho se aloe vera používá pro své výborné hydratační schopnosti.

Kosmetika FRANAIL využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus.

FRANAIL lak na nehty

Franail lak na nehty

 

Bezbarvý lak na nehty FRANAIL s oreganem a aloe vera je díky své nenápadnosti vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže. Jednoduchost a časová nenáročnost aplikace (díky nanovláknům lak vydrží nalakovaný až dva týdny) vám výrazně usnadní péči o nehty. Díky posilujícím vlastnostem obsažených látek je ideální i pro regeneraci po odstranění gelových nehtů. Lak FRANAIL je možné přelakovat barevným lakem bez ztráty jeho pečujících vlastností. Menší lahvička laku vám vydrží na 6-10 aplikací na všechny nehty na rukou či nohou. Po odrostu nehtu doporučujeme starší vstvu laku odstranit šetrným bezacetonovým odlakovačem a nanést novou, aby byl zajištěný soustavný efekt a plíseň neměla šanci se znovu šířit.

FRANAIL-KREM

 

 

 

FRANAIL - krém

Krém na ruce a nohy FRANAIL je ideální pro péči o okolní kůži nehtů nebo meziprstových prostor, proto jej doporučujeme používat spolu s lakem FRANAIL. Díky aloe vera, která má nejen protizánětlivé účinky, ale také má silný hydratační efekt, je kůže krásně vláčná a hebká. A to skutečně dlouhodobě.

 

Jak kosmetika FRANAIL funguje?

 

Vlastnosti přírodních látek z aloe vera a oregana jsou klíčem pro mimořádný efekt kosmetiky FRANAIL. Abychom zachovali jejich funkci a výživové hodnoty, jsou přírodní oleje velmi šetrně navázané v nanovláknech, které plní roli jakési schránky, takže přírodní látky jsou ochráněny před agresivními vlivy vnějšího prostředí. U běžné kosmetiky s obsahem přírodních látek dochází velmi rychle k oxidaci a znehodnocení těchto látek, proto je výsledný efekt často mizivý nebo velmi slabý.

Účinné látky z aloe vera a oregana v kosmetice FRANAIL se však uvolňují postupně a dlouhodobě s tím, jak se nanovlákna pomalu rozpadají. Díky tomu se udržuje čisté antiseptické prostředí, v němž se mohou kožní buňky lépe regenerovat. Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných nehtů k záděrám a popáleninám, takže fungují jako takové "lešení". Kombinací nanovláken a účinků přírodních látek z aloe vera a oregana se nehty a kůže stávají odolnější a jsou viditelně posílené a vyživené.

 
Naše nabídka